Saat 14:00'a kadar verilen siparişleriniz AYNI GÜN KARGO. 4500 TL ve üzeri KARGO BEDAVA
logo

  Yardım

  Gizlilik İlkesi

  Kişisel bilgileriniz (ad, rumuz, e-posta adresi, teslimat adresi, kredi kartı bilgileri, fatura bilgileriniz, sipariş ettiğiniz ürünler vb.) hizmetin amacına yönelik olup, ilke olarak, üçüncü kişilere satılmaz, kiralanmaz ya da başka şekilde kullandırılmaz ve siz bizzat aksini talep etmediğiniz sürece üçüncü kişilerle hiçbir suretle paylaşılmaz. Şu kadar ki, Utey Bilişim yürürlükteki mevzuat uyarınca yetkili, idari ve resmi makamlardan usulüne uygun olarak talep gelmesi halinde size ait uhdesinde bulunan bilgilerini ilgili yetkili makamlarla paylaşacaktır.
  Üye olurken verdiğiniz bilgilere yalnızca siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka kişilerin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları hiçbir suretle değiştirmesi mümkün değildir.
  İstediğiniz zaman üyelikten ayrılabilirsiniz. Üyelikten ayrılmak için üyelik sayfasından işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz ya da Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.
  Üyelikten ayrılanların bilgileri silinir, utey.com.tr tarafından kullanılmaz.

  Kargo ve Teslimat

  Kargo ücretleri siparişinizin toplam tutarına, ağırlığına ve teslimat adresinize göre hesaplanır.
  Kargonuzun teslimat süresi, anlaşmalı kargonun teslimat politikasına ve teslimat adresinize göre değişiklik gösterebilir.
  Siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığıyla teslim edilmektedir. Teslimatlarınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi (adres, sokak, mahalle, cadde) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.
  Lütfen hasarlı kargoları teslim almayınız ve bizimle iletişime geçiniz.

  İletişim

  Utey Kitap Yayın Dağıtım
  Utey Bilişim Ticaret Limited Şirketi


  Sevkiyat Adresi:
  Yeşilce Mah. Ulubaş Cad. No:40 Kat:6 d:6 Kağıthanet/İstanbul

  Müşteri Hizmetleri
  E-Posta: iletisim@utey.com.tr
  Telefon: 0850 303 45 69

  Banka Hesap Bilgileri

  Sipariş aşamasında sepetinizi tamamladan bir önceki sayfada banka hesap bilgilerimizi detaylı şekilde görüntüleyebilirsiniz

  İptal ve İade

  utey.com.tr'den satın aldığınız her ürünü, fatura tarihinden itibaren 6 (altı) ay içerisinde iade faturası ile iade edebilirsiniz.

  Satın aldığınız ürünün tahrip edilmemiş, kullanılmamış veya tekrar satılabilirliği bozulmamış olması gerekmektedir. Bu tarihten önce alınan ürünlerin iadesinin kabul edilmesi Utey Bilişim'in inisiyatifindedir. Ayıplı mal kapsamındaki ürünler bu süre sınırlaması dışındadır.

  İade edilecek ürünlerin kargo ücretleri alıcı tarafından karşılanır. Tarafımızca sehven yapılan kusurlu ürün gönderimi durumunda iadelerinizi anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile ücretsiz yapabilirsiniz. Diğer tüm kargo şirketleriyle yapılan iadelerde kargo alıcıya aittir.

  İade edilecek ürünler teslimat esnasında zarar görmeyecek şekilde paketlenmelidir.